Loading…

Naprawa Elektroniki w Samochodzie

Serwis Elektroniki i Elektryki w Aucie
Kontakt

PEGASUS / NES – NAPRAWA SPRZĘTU RETRO z LAT 90'#WielkiElektronik #Spox_2 #serwisretro #serwiskonsol #pegasus #NES

Sprzęt retro z lat 90′ zawitał na moim kanale.
Miało być szybko i łatwo a wyszło jak zwykle…

Masz problem ze swoim sprzętem?
Wypełnij formularz https://www.serwis.kielce.pl/zlecenie-naprawy
i możemy działać 🙂

Youtube Naprawa elektroniki do Auta warszawa, naprawa elektroniki do Samochodu, nasi elektrycy i elektronicy zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy pracuje w naszej firmie.

Elektroniczna Naprawa i serwis elektryki samochodów osobowych w Warszawie i dostawczych marki Audi, Toyota, Mercedes, Kia lub Skoda

Naprawiamy elektronikę samochodową, a także komputery, liczniki, poduszki powietrzne, immobilizery, wykonujemy usługi korekty liczników, serwisujemy radia cb. Serwis elektryczny pojazdów samochodowych Ze względu na stan elektryki i elektroniki samochodowej w Warszawie Mazowieckiej nie ma potrzeby rozpoczynania większości napraw, w tym mechanicznych! Po pomyślnym podłączeniu i zaprogramowaniu sterownika ECU, Mechanicy samochodowi w Warszawie udzielają porad, jak wykrywać i naprawiać problemy z podzespołami elektronicznymi znajdującymi się w pojazdach.

Serwis radia CB, serwis komputera, serwis poduszek powietrznych, serwis immobilizera, korekta licznika, naprawa licznika to wszystkie usługi, które można wykonać na elektronice samochodowej. Usuwanie usterek i naprawa układów elektrycznych w samochodach Jeśli mieszkasz w Warszawie Mazowieckiej lub okolicach, a elektryka i elektronika Twojego samochodu są w dobrym stanie, możesz odkładać wszelkie poważniejsze naprawy, w tym naprawy silnika, na dość długi czas. Po podłączeniu i zaprogramowaniu sterownika ECU, mechanicy samochodowi w Warszawie, którzy wiedzą, jak rozwiązywać problemy i naprawiać elementy elektryczne samochodów.

Naprawa i serwis elektryki samochodów osobowych i dostawczych marki Audi, Toyota, Mercedes, Kia lub Skoda

Diagnostyka magistrali Auto CAN, elektryka samochodowa, elektronika samochodowa, elektryk samochodowy Warszawa.

Naprawy samochodów osobowych i dostawczych marki Mercedes-Benz
Choć założyciele AM-Serwis są związani ze swoimi branżami od ponad 23 lat, sama firma istnieje dopiero od około 21 lat.
Co za genialne MB

Przy wjeździe mamy jedną windę czterokolumnową, która może obsługiwać pojazdy o masie do 3,5 tony i wysokości 4,3 metra oraz pięć wind dwukolumnowych dla mniejszych pojazdów.

Nasza grupa działa od wielu lat jako oficjalny zespół wsparcia MB i Bosch. AM-Serwis zatrudnia dwanaście osób. Grupa mechaników, elektryk obeznany z elektroniką samochodową, dostawca części i kierowcy dopełniają skład. Obecnie jesteśmy w stanie sprawnie i szybko naprawić każdy samochód, nawet flotowy, który przywieźli do nas nasi klienci. Nasi stali klienci wiedzą, że mogą na nas polegać w zakresie szybkiej, uprzejmej pomocy „od drzwi do drzwi”.

Elektronik Samochodowy z Dojazdem

Układy elektryczne i elektroniczne Mercedes Benz W201(190), W123, Klasa A, Klasa B, Klasa C, Klasa E, Klasa G, Klasa M, Klasa S, Klasa V, Sprinter, i Vito są serwisowane.

Zakład może obsługiwać zarówno samochody z silnikami benzynowymi, jak i wysokoprężnymi.

Zainwestowaliśmy znacznie w sprzęt technologiczny do diagnozowania i naprawy samochodów marki Mercedes zgodnie ze standardami fabrycznymi.

Dostępna mechanika samochodowa

Możesz otrzymać od nas oryginalny produkt lub możemy Ci podróbkę stworzoną przez renomowanego producenta za znacznie mniej pieniędzy.

Zapewniamy bezpłatną 12-miesięczną gwarancję na wszystkie nowe części i robociznę, które dostarczamy.

Diagnostyka elektroniki za pomocą oscyloskopu specyficznego dla Mercedesa

Do kontroli diagnostycznych podzespołów elektrycznych samochodów marki Mercedes-Benz nasza firma wykorzystuje wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny. Nasz sprzęt sprosta zadaniu naprawy wszystkiego, od nowiutkiego Mercedesa po zabytkowego z lat 80-tych.

Jeśli oddasz swojego mercedesa na serwis elektryczny i elektroniczny, mechanicy przeprowadzą dokładne komputerowe badanie wszystkich elementów elektroniki Twojego samochodu iw razie potrzeby wymienią je lub naprawią.
Układy napędowe: samochody na benzynę i olej napędowy z automatyczną skrzynią biegów, takie jak 140, 202, 203, 210, 211 i 220 – Kontrola stabilności i hamulce przeciwblokujące

Naprawa i serwis elektryki samochodowej i ciężarowej marek Audi, Toyota, Mercedes, Kia, Skoda.

Poduszka powietrzna, centralny zamek, immobilizer i inne przełączniki działające na mechanizm przełączający (komputery)
Więcej szczegółów na temat programowania pompy hamulcowej SBC dla pojazdów Mercedes S211 i W211 > Korekta wysokości pojazdu w warsztatach
Szczegółowe informacje o sterownikach Mercedesa W169 i W245 EGS 722.8 >
Naprawa elektryki samochodowej, w szczególności sond lambda, aby zapewnić, że pojazdy wyprodukowane po 1998 roku dokładnie podają swój przebieg. Świece żarowe można wymienić, jeśli się zepsują, bez konieczności demontażu głowicy silnika.

26 thoughts on “PEGASUS / NES – NAPRAWA SPRZĘTU RETRO z LAT 90'

  1. Witam super materiał i wspaniały fachowieć . Mało takich ludzi pozytywnych i najważniejsze lubi to co robi i duża wiedza . Mam taki sprzęt w piwnicy i chciałbym dać na prezent swojemu dziecku . Czy jest taka możliwość przesłać konsole i przeglądnąć wraz z padami oraz przeczyścić .

  2. Tego układu nie uszkodziło by napięcie 17V, bo maksymalne napięcie wejściowe tego scalaka, to aż 35V. Poza tym ten stabilizator posiada zabezpieczenie termiczne i przeciwzwarciowe wyjścia.

  3. Piękny materiał! Całe moje dzieciństwo w materiale zawarte… ile to się miało kartdridży (z dwie duże reklamówki!), a ile się zasilaczy przepaliło! 😀 Battletoads 2 czyli Battletoads and Double Dragon to była moja ulubiona gra w którą tyle czasu grałem z braćmi, a potem w GOAL3. Piękne czasy! Achh… aż się łezka w oku zakręciła! 🙂 Dziękuję za ten piękny materiał! Więcej o RETRO i pegazusie proszę! 🙂

  4. Bardzo proszę o film z konsolą pod nazwą Terminator tzn BS 500as z modyfikacją złącza AV. Jeśli jest Pan w stanie taki nagrać, myślę że miałby sporą oglądalność w naszym kraju.

  5. Wielki elektroniku bardzo Pana szanuję i lubię pańskie filmy ale należy się sprostowanie to nie jest dyskietka tylko kardridż 😜. Dyskietki też były produkowane ale tylko na oryginalnego Nintendo Famicom w Japonii pod nazwą Nintendo Famicom Disc System z dołączoną stacją dyskietek.

  6. Pegasus IQ502 (ale też i inne – nawet z klawiaturą) czy Atari 2600 – to były konsole z grami, które się nie nudziły (Złota piątka, Srebrna 4, 168 in 1 czy inne). Wadą kartridży było to, że czasami trzeba je było kilkukrotnie wsadzać (styki nie łączyły), zaletą – gra wczytywała się błyskawicznie. Wadą również było to – że nie można było pograć w sieci czy zapisać stan gry, zaś nieporównywalną zaletą w stosunku do dzisiejszych konsol – nie ściągało gigabajtów aktualizacji. Do dzisiaj mam – i co najważniejsze – gram na IQ.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!