Loading…

Naprawa Elektroniki w Samochodzie

Serwis Elektroniki i Elektryki w Aucie
Kontakt

MIB2 czerwony ekran, emergency download i naprawa po nieudanej aktualizacji do 0478Udało mi się zablokować jednostkę #MIB2 Technisat przy nieudanej konwersji z MIB2 0254 do MIB2.5 0478. Źle przygotowany plik metainfo2.txt doprowadził do błędów w czasie wgrywania aktualizacji (MST2_EU_VW_ZR_P0478T), następnie pojawił się czerwony ekran i właściwie nic nie dało się zrobić. Na szczęście jest sposób na uruchomienie jednostki w trybie #emergency, który pozwala na awaryjne wgranie oprogramowania do pamięci i nadpisanie bałaganu, który uniemożliwia start systemu. Najpierw jednak trzeba było przywrócić oryginaly plik SWDL, aby mieć pewność, że wszystkie kontrole bezpieczeństwa zostaną przeprowadzone poprawnie.

🔌 Konwerter CH340 USB to Serial
💻 Port szeregowy, prędkość 115200bps. Tx-Rx; Rx-Tx; Gnd-Gnd. Poziomy logiczne 3.3V

📺 Aktualizacja do 0254: https://www.youtube.com/watch?v=6FlHM9VZl_s

0:00 VW MIB2 Standard Technisat
0:10 Historia awarii i czerwony ekran
2:15 Przywrócenie oryginalne SWDL i boot loop
2:55 Podłączenie UART do quadlock
4:22 Uruchomienie Emergency Download
5:32 Aktualizacja aplikacji emergency
6:56 Przywracanie systemu zakończone
7:20 Test sprawności urządzenia
8:30 Podpięcie pod Tx-Rx QuadLock
9:15 Dostęp do płyty głównej
11:12 Zwarcie emergency

🔗 mr-fix: https://www.youtube.com/user/mrfixpl
🔗 facebook: https://facebook.com/lonacznik/

Youtube Naprawa elektroniki do Auta warszawa, naprawa elektroniki do Samochodu, nasi elektrycy i elektronicy zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy pracuje w naszej firmie.

Elektroniczna Naprawa i serwis elektryki samochodów osobowych w Warszawie i dostawczych marki Audi, Toyota, Mercedes, Kia lub Skoda

Naprawiamy elektronikę samochodową, a także komputery, liczniki, poduszki powietrzne, immobilizery, wykonujemy usługi korekty liczników, serwisujemy radia cb. Serwis elektryczny pojazdów samochodowych Ze względu na stan elektryki i elektroniki samochodowej w Warszawie Mazowieckiej nie ma potrzeby rozpoczynania większości napraw, w tym mechanicznych! Po pomyślnym podłączeniu i zaprogramowaniu sterownika ECU, Mechanicy samochodowi w Warszawie udzielają porad, jak wykrywać i naprawiać problemy z podzespołami elektronicznymi znajdującymi się w pojazdach.

Serwis radia CB, serwis komputera, serwis poduszek powietrznych, serwis immobilizera, korekta licznika, naprawa licznika to wszystkie usługi, które można wykonać na elektronice samochodowej. Usuwanie usterek i naprawa układów elektrycznych w samochodach Jeśli mieszkasz w Warszawie Mazowieckiej lub okolicach, a elektryka i elektronika Twojego samochodu są w dobrym stanie, możesz odkładać wszelkie poważniejsze naprawy, w tym naprawy silnika, na dość długi czas. Po podłączeniu i zaprogramowaniu sterownika ECU, mechanicy samochodowi w Warszawie, którzy wiedzą, jak rozwiązywać problemy i naprawiać elementy elektryczne samochodów.

Naprawa i serwis elektryki samochodów osobowych i dostawczych marki Audi, Toyota, Mercedes, Kia lub Skoda

Diagnostyka magistrali Auto CAN, elektryka samochodowa, elektronika samochodowa, elektryk samochodowy Warszawa.

Naprawy samochodów osobowych i dostawczych marki Mercedes-Benz
Choć założyciele AM-Serwis są związani ze swoimi branżami od ponad 23 lat, sama firma istnieje dopiero od około 21 lat.
Co za genialne MB

Przy wjeździe mamy jedną windę czterokolumnową, która może obsługiwać pojazdy o masie do 3,5 tony i wysokości 4,3 metra oraz pięć wind dwukolumnowych dla mniejszych pojazdów.

Nasza grupa działa od wielu lat jako oficjalny zespół wsparcia MB i Bosch. AM-Serwis zatrudnia dwanaście osób. Grupa mechaników, elektryk obeznany z elektroniką samochodową, dostawca części i kierowcy dopełniają skład. Obecnie jesteśmy w stanie sprawnie i szybko naprawić każdy samochód, nawet flotowy, który przywieźli do nas nasi klienci. Nasi stali klienci wiedzą, że mogą na nas polegać w zakresie szybkiej, uprzejmej pomocy „od drzwi do drzwi”.

Elektronik Samochodowy z Dojazdem

Układy elektryczne i elektroniczne Mercedes Benz W201(190), W123, Klasa A, Klasa B, Klasa C, Klasa E, Klasa G, Klasa M, Klasa S, Klasa V, Sprinter, i Vito są serwisowane.

Zakład może obsługiwać zarówno samochody z silnikami benzynowymi, jak i wysokoprężnymi.

Zainwestowaliśmy znacznie w sprzęt technologiczny do diagnozowania i naprawy samochodów marki Mercedes zgodnie ze standardami fabrycznymi.

Dostępna mechanika samochodowa

Możesz otrzymać od nas oryginalny produkt lub możemy Ci podróbkę stworzoną przez renomowanego producenta za znacznie mniej pieniędzy.

Zapewniamy bezpłatną 12-miesięczną gwarancję na wszystkie nowe części i robociznę, które dostarczamy.

Diagnostyka elektroniki za pomocą oscyloskopu specyficznego dla Mercedesa

Do kontroli diagnostycznych podzespołów elektrycznych samochodów marki Mercedes-Benz nasza firma wykorzystuje wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny. Nasz sprzęt sprosta zadaniu naprawy wszystkiego, od nowiutkiego Mercedesa po zabytkowego z lat 80-tych.

Jeśli oddasz swojego mercedesa na serwis elektryczny i elektroniczny, mechanicy przeprowadzą dokładne komputerowe badanie wszystkich elementów elektroniki Twojego samochodu iw razie potrzeby wymienią je lub naprawią.
Układy napędowe: samochody na benzynę i olej napędowy z automatyczną skrzynią biegów, takie jak 140, 202, 203, 210, 211 i 220 – Kontrola stabilności i hamulce przeciwblokujące

Naprawa i serwis elektryki samochodowej i ciężarowej marek Audi, Toyota, Mercedes, Kia, Skoda.

Poduszka powietrzna, centralny zamek, immobilizer i inne przełączniki działające na mechanizm przełączający (komputery)
Więcej szczegółów na temat programowania pompy hamulcowej SBC dla pojazdów Mercedes S211 i W211 > Korekta wysokości pojazdu w warsztatach
Szczegółowe informacje o sterownikach Mercedesa W169 i W245 EGS 722.8 >
Naprawa elektryki samochodowej, w szczególności sond lambda, aby zapewnić, że pojazdy wyprodukowane po 1998 roku dokładnie podają swój przebieg. Świece żarowe można wymienić, jeśli się zepsują, bez konieczności demontażu głowicy silnika.

10 thoughts on “MIB2 czerwony ekran, emergency download i naprawa po nieudanej aktualizacji do 0478

  1. U mnie nie stety też się uwaliło przy wgrywaniu Toolboxą, wiecie panowie skąd mogę zassać soft bo nie zdążyłem zrobić kopi. Mam MST2_EU_VW_ZR_P0140T pomożecie ?

  2. Jak się okazuje nie jestem pierwszym 🙂 który uwalił DM (PQ) . Szkoda że dopiero teraz twój filmik ale metodą prób i błędów oraz zajebistej pomocy jaką jest TOOLBOX udało się ożywić DMa oraz podnieść do sw 0478. Super że wrzucasz takie poradniki . Kawał dobrej roboty

  3. Probuję postawić jednostkę MIB STD2 PQ (boot loop na logo VW) – ale kiedy przechodzę do emergency update – zatrzymuje się na niebieskim ekranie emergency (bez paska ładowania czy innych informacji).
    Jakiej karty SD używałeś? Jakieś specjalne formatowanie? Pliki wrzucone bezpośrednio na kartę (root) czy w folderze z nazwą softu?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!